Spotkanie z nowo przyjętymi uczniami i ich rodzicami - środa 27 VI godz. 18.00.

Rekrutacja 2018-2019

Uwaga, osoby przyjęte do klasy pierwszej w roku szkolnym 2018-2019 (również z listy rezerwowej) poinformujemy 5 lipca o ostatecznych wynikach rekrutacji.

SPOTKANIA Z KANDYDATAMI DO 21 SLO

Wybór szkoły to poważna decyzja. Organizujemy kilka sobotnich spotkań w szkole, żeby kandydaci mogli obejrzeć miejsce, w którym spędzą trzy lata dalszej nauki, ale przede wszystkim, aby mogli porozmawiać z dyrekcją i obecnymi uczniami, zadać wszelkie nurtujące ich pytania dotyczące programu naukowego i wychowawczego szkoły, dowiedzieć się więcej o pomysłach edukacyjnych, założeniach programowych i codziennym życiu szkoły.
Zapraszamy: 17 II, 17 III, 21 IV, 12 V 2018 - soboty, godz. 10.00. Można także umówić się z dyrekcją w innym terminie.

Kalendarium rekrutacji >>>
Regulamin rekrutacji >>>
Rekrutacja, czyli czego mogą spodziewać się kandydaci, a następnie uczniowie klasy pierwszej:
· Spotkania z kandydatami (dni otwarte) - 17 II, 17 III, 21 IV, 12 V 2018 - soboty, godz. 10.00.
· Udział w zajęciach dla kandydatów >>>.
· Będziemy też mieli szansę spotkać się na Salonie PERSPEKTYW w Pałacu Kultury i Nauki 22-24 II 2018. Będą na Was czekać uczniowie i nauczyciele (>>> tak było).
· Udział w szkolnych wydarzeniach (imprezy otwarte, projekty edukacyjne).
· Egzamin wstępny: 26 V lub 16 VI, lub inny, ustalony indywidualnie, termin.
· Przyjęcie do szkoły – zebranie organizacyjne uczniów i rodziców - 27 VI, godz. 18.00 .
Warsztaty artystyczne w Kazimierzu Dolnym (dla chętnych) - sierpień 2018 (tak było >>> ).