Sekretariat szkoły w czasie wakacji pracuje do 5 lipca br., a potem od 26 sierpnia w godz. 9.00-15.00.

Rekrutacja 2019-2020

SPOTKANIA Z KANDYDATKAMI i KANDYDATAMI DO 21 SLO

Wybór szkoły to poważna decyzja. Organizujemy kilka sobotnich spotkań w szkole, żeby można było obejrzeć miejsce, w którym spędzi się trzy lata (po gimnazjów) lub cztery lata (po szkole podstawowej) dalszej nauki, ale przede wszystkim, aby można było porozmawiać z dyrekcją i obecnymi uczennicami i uczniami, zadać wszelkie nurtujące pytania dotyczące programu naukowego i wychowawczego szkoły, dowiedzieć się więcej o pomysłach edukacyjnych, założeniach programowych i codziennym życiu szkoły.
Zapraszamy: 16 II, 16 III, 13 IV, 11 V 2019 - soboty, godz. 10.00. Można także umówić się z dyrekcją w innym terminie.

Kalendarium rekrutacji >>>
Regulamin rekrutacji >>>

Rekrutacja, czyli czego mogą spodziewać się kandydatki/kandydaci, a następnie uczennice/uczniowie klasy pierwszej:
· Spotkania z kandydatkami/kandydatami (dni otwarte) - 16 II, 16 III, 13 IV, 11 V 2019 - soboty, godz. 10.00.
· Udział w zajęciach dla kandydatów >>>.
· Będziemy też mieli szansę spotkać się na Salonie PERSPEKTYW w Pałacu Kultury i Nauki 5-9 III 2019. Będą na Was czekać uczniowie i nauczyciele (>>> tak było).
· Udział w szkolnych wydarzeniach (imprezy otwarte, projekty edukacyjne).
· Egzamin wstępny (termin do wyboru): 18 V, 1 VI, 15 VI lub inny, ustalony indywidualnie, termin.
· Przyjęcie do szkoły – zebranie organizacyjne uczennic/uczniów i rodziców - środa 26 VI, godz. 18.00 (oddział trzyletni), czwartek 27 VI, g. 18.00 (oddziały czteroletnie).
Warsztaty artystyczne w Kazimierzu Dolnym (dla chętnych) - 27 lipca-4 sierpnia 2019. Zapisy na stronie >>>.