Zapraszamy kandydatki i kandydatów na dni otwarte w soboty o godzinie 10.00: 1 lutego, 18 kwietnia, 16 maja.

Rekrutacja 2020-2021

SPOTKANIA Z KANDYDATKAMI i KANDYDATAMI DO 21 SLO

Wybór szkoły to poważna decyzja. Organizujemy kilka sobotnich spotkań w szkole, żeby można było obejrzeć miejsce, w którym spędzi się cztery lata dalszej nauki, ale przede wszystkim, aby można było porozmawiać z dyrekcją i obecnymi uczennicami i uczniami, zadać wszelkie nurtujące pytania dotyczące programu naukowego i wychowawczego szkoły, dowiedzieć się więcej o pomysłach edukacyjnych, założeniach programowych i codziennym życiu szkoły.
Zapraszamy: 1 II, 18 IV, 16 V 2020 - soboty, godz. 10.00. Można także umówić się z dyrekcją w innym terminie.

Kalendarium rekrutacji >>>
Regulamin rekrutacji >>>

Rekrutacja, czyli czego mogą spodziewać się kandydatki/kandydaci, a następnie uczennice/uczniowie klasy pierwszej:
· Spotkania z kandydatkami/kandydatami (dni otwarte) - 1 II, 18 IV, 16 V 2020 - soboty, godz. 10.00.
· Udział w zajęciach dla kandydatów >>>.
· Będziemy też mieli szansę spotkać się na Salonie PERSPEKTYW w Pałacu Kultury i Nauki 6-7 III 2020. Będą na Was czekać uczniowie i nauczyciele (>>> tak było).
· Udział w szkolnych wydarzeniach (imprezy otwarte, projekty edukacyjne).
· Egzamin wstępny (termin do wyboru): 30 V, 6 VI lub inny, ustalony indywidualnie, termin.
· Przyjęcie do szkoły – zebranie organizacyjne uczennic/uczniów i rodziców - 25 VI, godz. 17.00.
Warsztaty artystyczne w Kazimierzu Dolnym (dla chętnych) - 1-9 sierpnia 2020. Zapisy na stronie >>>.